507 147 657
Pomóż Marysi chodzić

Jak Pomóc

Pomóż nam zatrzymać uśmiech Marysi...


Jeśli chcesz pomóc naszej Marysieńce w rehabilitacji oraz leczeniu, możesz to zrobić na kilka sposobów.


Można wpłacić dowolną kwotę, na Marysieńki konto w Banku celem przekształcenia jej w niezbędną pomoc lub konkretną wybraną potrzebę, którą mogą Państwo zasugerować w tytule wpłaty. NP. "Cewniki dla Marysi".

 

Można cyklicznie przekazywać 1% podatku podczas corocznych rozliczeń podatkowych.

 

Można pomóc poprzez zbiórkę plastikowych nakrętek, przekazywanych do nas, bądź do szkoły myzycznej w Krośnie.

 

Można przekazać jakieś przedmioty, rzeczy, drobiazgi na aukcje charytatywne dla Marysieńki - proszę wtedy o kontakt w celu uzgodnienia szczegółów.

 

Można pomóc poprzez stałe sponsorowanie zajęć rehabilitacyjnych, czy zakupu cewników urologicznych, jednorazowych rozm.8, środków do dezynfekcji oraz kosmetyków podczas cewnikowania, gazików, pampersów rozm.5, kosmetyków do rehabilitacji, bądź ortez KAFO i AFO.

 

Można pomóc poprzez poinformowanie swoich znajomych o tym, że Marysieńka potrzebuje pomocy.

 

Można pomóc poprzez polubienie i udostępnienie Marysiowej strony oraz postów na Facebooku, adres: http://www.facebook.com/MarysienkaZawisza

 

Można pomóc poprzez organizację zbiórek pieniężnych, jako różnych wydarzeń na fb lub w realu np. licytacji, koncertów, czy innych wydarzeń artystycznych, sportowych, muzycznych. Za porozumieniem fundacji.

 

Można pomóc wykazując się swoją inicjatywą w pomysłach, np. jak to zrobiła pewna młoda para rezygnująć z kwiatów od gości weselnych podczas składania życzeń, wzamian przekazując pieniążki, które trafiły na Marysiowe subkonto.

Tam, gdzie ludzie dzielą się sercem, tam rośnie nadzieja i wydarzają się cuda.

Dziękujemy.

Mama Marysieńki.

 

 

 

 

 

 

Pomóż Marysi
Facebook
Realizacja: TiO interactive